مبل کرج

روی مبلمان مورد نظر خود بنشینید
با هوشیاری روی مبل بنشینید.ممکن است هنگام خرید بیشتر از همه چیز به ظاهر مبل نگاه کنید و به ابعاد و راحتی آن توجه نکنید و حواستان به این موضوع باشد که ابعاد آن متناسب با اندازه بدنتان باشد.آیا نشیمن آن با طول ران پاهایتان تطبیق دارد ؟ آیا به راحتی پاهایتان روی کف زمین می رسد و می توانند استراحت کنند ؟ آیا دسته مبل یا صندلی با دست شما متناسب است؟ ممکن است این نکات کوچک زیاد به چشم نیاید اما می تواند در گذر زمان تجربه بدی را با استفاده از مبلمان در ذهن شما بوجود بیاورد.پس مطمئن شوید که همه چیز عالی باشد.

هنگام  خرید مبلمان به زیر آن نگاه کنید
اگر مبلمانی دست دوم باشد با مشاهده زیر آن می توانید آگاه شوید. به  بازار مبلمان های مختلف با تنوع بازدید کنید و به عنوان خرید مبل به جزئیات و مصالح مبل دقت کنید؛   چنانچه از یک مبل فروشی خرید می کنید به قطعات آن که چطور کنار هم قرار گرفتند، به اتصالات آن که چگونه اجزا را به هم وصل کردند ، به چفت و بست پارچه ، نوع چوب آن ، به تشک و ابر آن و دیگر چیزها که نشان دهنده کیفیت آن است دقت کنید. حواستان باشد که ظاهر یک مبلمان می تواند خیلی زیبا باشد اما داخل آن از مواد و مصالح بی کیفیت تشکیل شده باشد.

در مورد تشخیص کیفیت ملبمان(در این صفحه راهنمای کامل آشنایی با محصولات داخل مبل و سایر قسمت های مبلمان توضیح داده ایم)، پارچه و چوب مبلمان و ابر آن خیلی مهم هستند.کیفیت پارچه مبلمان از روی محل دوخت به خوبی، خود را نشان می دهد.در پارچه مبلی خوب نباید در محل  دوخت، پارگی و ازجاکندگی و جای سوزن دیده شود. و با ناخن زدن نباید پرز پارچه بلند شود. نام برند پارچه مبلی ملاک اصلی کیفیت آن نیست.بررسی خودتان با دقت به موارد ذکر شده می تواند آشکارکننده  کیفیت باشد.

آن را بلند کنید

در بسیاری از موارد وزن یک مبلمان نشان دهنده کیفیت آن است. اگر وزن آن سبک تر از چیزی باشد که قبلا تجربه کردید می تواند نشانه هایی از کوتاهی در کیفیت آن باشد و شاید چارچوب آن استحکام خوبی نداشته باشد. ممکن است شما در یک فروشگاه به دنبال مبلمانی سبک باشید به این دلیل که برای تغییر دکوراسیون منزلتان مشکل چندانی در جابه جایی نداشته باشید اما به کیفیت و دوام آن هم توجه کنید.

خردید مبل کلاسیک در کرج

 

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X